poniedziałek, 17 lutego 2014

Pragnę stać siękimś wiecej niż jestem, jak przebaczyć.

Stać się tym kim Chce Bóg to mój cel który obiałem 7 lat temu na rekolekcjach REO [http://www.warmia.odnowa.org/rekolekcje-ewangelizacyjne-odnowy.html - są też Reo dla Kobiet]
Na drodze do bycia lepszym,  postanowiłem uczynić kolejny drobny krok : podjąć 30 dniową modlitwe przebaczenia  O. Roberta De Grandisa. pomoże mi przebaczyć wszystkim.  Odmawiam ją jeszcze dłużej, wg potrzeby wewnętrznej.
Mając w nienawiści człowieka, dlaczego się do niego uśmiecham? przebaczając mu uwalniam sie od obłudy i hipokryzji. Zbliżam sie do Boga. z tąd ten krok.


 Treść modlitwy przebaczenia:
http://adonai.pl/modlitwy/?id=222
 O modlitwie:
http://www.malirycerze.koszalin.opoka.org.pl/start/index.php/pl/duchowosc/modlitewnik-mr/2360-o-robert-degrandis-ssj-czym-jest-modlitwa-przebaczenia

Craig Groschell- mój mentor, mówi : Twoje przebaczenie nie zawsze  przemienia tego człowieka , ale zawsze przemienia Ciebie.
Uwielbiam protestanckie pragamtyczne podejście do Ewangelii:)
http://kosciolonline.tv/zobacz/seria/niech-przeszlosc-stanie-sie-przeszloscia/2



[koniec wpisu]